Dieselové generátor
DIESELOVÝ GENERÁTOR RID 250 B-SERIES S
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | tichý |
| Objednací číslo Generátor | 713747 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728317 |
| Nom. výstup COP (cos f = 0,8) | 250/200 kVA / kW |
| Max. celkový proud | 361 A |
| Napětí | 230/400 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Rozměry | 3350x1430x2114 mm |
| Hmotnost | 2995 kg |
| Hladina akustického tlaku | 70 dB (A) |
| Objem palivové nádrže | 750 l |
| Motor | P126TI DOOSAN |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulace rychlosti | elektrický |
| Palivo | diesel |
| Chladící systém | voda + vzduch |
| Přemístění | 11 l |
| Výkon motoru | 241 kW |
| Startér | 24 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID 15W40 |
| Objem oleje v motoru | 23 l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 58,1 / 43,6 l / h |
| Typ generátoru | synchronní |
| Třída izolací | H |
| Bezpečnostní třída | IP23 |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Ohřívač chladicí kapaliny | 715113 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 754036 |
| Přídavná palivová nádrž 720/1000 l | 718000/718010 |
| Systém doplňování paliva 720/1000 l | na vyžádání |
| Regulátor ASC 48 pro nabíjení baterie | 729323 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |
DIESELOVÝ GENERÁTOR RID 250 B-SERIES
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | otevřená smyčka |
| Objednací číslo Generátor | 713746 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728317 |
| Nom. výstup COP (cos f = 0,8) | 250/200 kVA / kW |
| Max. celkový proud | 361 A |
| Napětí | 230/400 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Rozměry | 2600x1200x1940 mm |
| Hmotnost | 2150 kg |
| Hladina akustického tlaku | 97,6 dB (A) |
| Objem palivové nádrže | 700 l |
| Motor | P126TI DOOSAN |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulace rychlosti | elektrický |
| Palivo | diesel |
| Chladící systém | voda + vzduch |
| Přemístění | 11 l |
| Výkon motoru | 241 kW |
| Startér | 24 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID 15W40 |
| Objem oleje v motoru | 23 l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 58,1 / 43,6 l / h |
| Typ generátoru | synchronní |
| Třída izolací | H |
| Bezpečnostní třída | IP23 |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Ohřívač chladicí kapaliny | 715113 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 754036 |
| Přídavná palivová nádrž 720/1000 l | 718000/718010 |
| Systém doplňování paliva 720/1000 l | na vyžádání |
| Regulátor ASC 48 pro nabíjení baterie | 729323 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |
DIESELOVÝ GENERÁTOR RID 200 B-SERIES S
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | tichý |
| Objednací číslo Generátor | 713710 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728317 |
| Nom. výstup COP (cos f = 0,8) | 200/160 kVA / kW |
| Max. celkový proud | 289 A |
| Napětí | 230/400 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Rozměry | 3350x1430x2114 mm |
| Hmotnost | 2500 kg |
| Hladina akustického tlaku | 69 dB (A) |
| Objem palivové nádrže | 750 l |
| Typ motoru | P086TI DOOSAN |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulace rychlosti | elektrický |
| Palivo | diesel |
| Chladící systém | voda + vzduch |
| Přemístění | 8,07 l |
| Výkon motoru | 177 kW |
| Startér | 24 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID 15W40 |
| Objem oleje v motoru | 15,5 l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 35,4 / 26,5 l / h |
| Typ generátoru | synchronní |
| Typ izolace | H |
| Bezpečnostní třída | IP23 |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Ohřívač chladicí kapaliny | 715105 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 754026 |
| Přídavná palivová nádrž 720/1000 l | 718000/718010 |
| Systém doplňování paliva 720/1000 l | na vyžádání |
| Regulátor ASC 48 pro nabíjení baterie | 729323 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |
DIESELOVÝ GENERÁTOR RID 200 B-SERIES
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | otevřená smyčka |
| Objednací číslo Generátor | 713708 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728317 |
| Nom. výstup COP (cos f = 0,8) | 200/160 kVA / kW |
| Max. celkový proud | 289 A |
| Napětí | 230/400 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Rozměry | 2600x1200x1940 mm |
| Hmotnost | 3150 kg |
| Hladina akustického tlaku | 85 dB (A) |
| Objem palivové nádrže | 700 l |
| Typ motoru | P086TI DOOSAN |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulace rychlosti | elektrický |
| Palivo | diesel |
| Chladící systém | voda + vzduch |
| Přemístění | 8,07 l |
| Výkon motoru | 177 kW |
| Startér | 24 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID 15W40 |
| Objem oleje v motoru | 15,5 l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 35,4 / 26,5 l / h |
| Typ generátoru | synchronní |
| Typ izolace | H |
| Bezpečnostní třída | IP23 |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Ohřívač chladicí kapaliny | 715105 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 754026 |
| Přídavná palivová nádrž 720/1000 l | 718000/718010 |
| Systém doplňování paliva 720/1000 l | na vyžádání |
| Regulátor ASC 48 pro nabíjení baterie | 729323 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |
DIESELOVÝ GENERÁTOR RID 150 B-SERIES S
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | otevřená smyčka |
| Objednací číslo Generátor | 713745 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728316 |
| Nom. výstup COP (cos f = 0,8) | 150/120 kVA / kW |
| Max. celkový proud (cos f = 0,8) | 217 A |
| Napětí | 230/400 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Rozměry | 3350x1430x2114 mm |
| Hmotnost | 2190 kg |
| Hladina akustického tlaku | 69 dB (A) |
| Objem palivové nádrže | 750 l |
| Motor | DP086TA DOOSAN |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulace rychlosti | elektrický |
| Palivo | diesel |
| Chladící systém | voda + vzduch |
| Přemístění | 8,07 l |
| Výkon motoru | 24 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID-Deutz 15W40 |
| Objem oleje v motoru | 15,5 l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 33,7 / 25,5 l / h |
| Typ generátoru | synchronní |
| Typ izolace | H |
| Bezpečnostní třída | IP23 |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Ohřívač chladicí kapaliny | 715112 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 754035 |
| Přídavná palivová nádrž 720/1000 l | 718000/718010 |
| Systém doplňování paliva 720/1000 l | na vyžádání |
| Regulátor ASC 48 pro nabíjení baterie | 729323 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |