Dieselové generátor
DIESELOVÝ GENERÁTOR RID 150 B-SERIES
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | otevřená smyčka |
| Objednací číslo Generátor | 713744 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728316 |
| Nom. výstup COP (cos f = 0,8) | 150/120 kVA / kW |
| Max. celkový proud (cos f = 0,8) | 217 A |
| Napětí | 230/400 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Rozměry | 2600x1200x1940 mm |
| Hmotnost | 1820 kg |
| Hladina akustického tlaku | 83 dB (A) |
| Objem palivové nádrže | 700 l |
| Motor | DP086TA DOOSAN |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulace rychlosti | elektrický |
| Palivo | diesel |
| Chladící systém | voda + vzduch |
| Přemístění | 8,07 l |
| Výkon motoru | 137 kW |
| Startér | 24 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID-Deutz 15W40 |
| Objem oleje v motoru | 15,5 l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 33,7 / 25,5 l / h |
| Typ generátoru | synchronní |
| Typ izolace | H |
| Bezpečnostní třída | IP23 |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Ohřívač chladicí kapaliny | 715112 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 754035 |
| Přídavná palivová nádrž 720/1000 l | 718000/718010 |
| Systém doplňování paliva 720/1000 l | na vyžádání |
| Regulátor ASC 48 pro nabíjení baterie | 729323 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |
DIESELOVÝ GENERÁTOR RID 120 B-SERIES S
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | tichý |
| Objednací číslo Generátor | 713702 |
| Objednací číslo Generátor s ATS | 713703 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728316 |
| Max. celkový proud | 173 A |
| Frekvence | 50 Hz |
| Rozměry | 2800x1230x1828 mm |
| Hmotnost | 2110 kg |
| Hladina akustického tlaku | 69 dB (A) |
| Objem palivové nádrže | 400 l |
| Typ motoru | D1146T DOOSAN |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulace rychlosti | mechanický |
| Palivo | diesel |
| Chladící systém | voda + vzduch |
| Přemístění | 8,07 l |
| Výkon motoru | 107 kW |
| Startér | 24 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID 15W40 |
| Objem oleje v motoru | 15,5 l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 25,9 / 19,5 l / h |
| Typ generátoru | synchronní |
| Typ izolace | H |
| Bezpečnostní třída | IP23 |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Ohřívač chladicí kapaliny | 715104 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 754025 |
| Přídavná palivová nádrž 720/1000 l | 718000/718010 |
| Systém doplňování paliva 720/1000 l | na vyžádání |
| Regulátor ASC 48 pro nabíjení baterie | 729323 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| IM)729400 | 729500 |
DIESELOVÝ GENERÁTOR RID 120 B-SERIES
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | otevřená smyčka |
| Objednací číslo Generátor | 713701 |
| Objednací číslo Generátor s ATS | 713700 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728316 |
| Nom. výstup COP (cos f = 0,8) | 120/96 kVA / kW |
| Max. celkový proud | 173 A |
| Napětí | 230/400 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Rozměry | 2250x1124x1638 mm |
| Hmotnost | 1710 kg |
| Hladina akustického tlaku | 86 dB (A) |
| Objem palivové nádrže | 400 l |
| Typ motoru | D1146T DOOSAN |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulace rychlosti | mechanický |
| Palivo | diesel |
| Chladící systém | voda + vzduch |
| Přemístění | 8,07 l |
| Výkon motoru | 107 kW |
| Startér | 24 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID 15W40 |
| Objem oleje v motoru | 15,5 l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 25,9 / 19,5 l / h |
| Typ generátoru | synchronní |
| Typ izolace | H |
| Bezpečnostní třída | IP23 |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Ohřívač chladicí kapaliny | 715104 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 754025 |
| Přídavná palivová nádrž 720/1000 l | 718000/718010 |
| Systém doplňování paliva 720/1000 l | na vyžádání |
| Regulátor ASC 48 pro nabíjení baterie | 729323 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |
DIESELOVÝ GENERÁTOR RID 20 S-SERIES S LIGHT POLE
PŘIPOJOVACÍ TECHNICKÉ ÚDAJE[br]
⦁ celková hmotnost (Genset + Trailer): 6500 kg
⦁ přívěs Rozměry: 3010 x 1318 mm
⦁ typ kola: 185 R14 C
⦁ elektronický systém a světelná lišta
⦁ generátor namontovaný na plošině
⦁ parkovací stavítka adjustable počet kol: 2
Ink zinkování
⦁ maximální rychlost na silnici: 80 km / h
MAST & FLOODLIGHTS TECHNICKÉ ÚDAJE
⦁ pneumatische teleskopmaste
⦁ maximální prodloužení 8,076 m, průměr 152 mm, 6 sekcí
⦁ s vnitřním kabelem
⦁ vydrží teploty mezi -40 ° C a + 60 ° C
⦁ stožár jsou vyrobeny z lehkých trubek ze slitin hliníku, eloxovaný a odolné proti korozi i v přítomnosti mořské mlhy
⦁ otáčením ruční whee
⦁ kompletní jednotky lampy 4x1500W Halogen (2 reflektory instalovány nad a 2 níže)
⦁ silikonové těsnění pro vlhkost a ochranou proti prachu - IP 65
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | tichý |
| Objednací číslo Generátor | 713451 |
| Objednací číslo Generátor s ATS | 713453 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728306 |
| Nom výstup COP (cos f = 0,8) | 20/16 kVA / kW |
| Max. Celkový proud | 29 A |
| Napětí | 230/400 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Rozměry | 3010x1318x2946 (8991) |
| Hmotnost | 1200 kg |
| Hladina akustického tlaku | 62 dB (A) |
| Kapacita nádrže | 150 l |
| Typ motoru | F3M201 DEUTZ |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulace rychlosti | mechanický |
| Palivo | diesel |
| Chladící systém | olej + vzduch |
| Přemístění | 2,3 l |
| Výkon motoru | 20,4 kW |
| Startér | 12 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID-Deutz 10W40 |
| Objem oleje v motoru | 9 l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 5,8 / 4,2 l / h |
| Typ generátoru | synchronní |
| Typ izolace | H |
| Bezpečnostní třída | IP23 |
| Výhoda | interval údržby - 1000 provozních hodin |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Předehřev oleje | 715076 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 754016 |
| Přídavná palivová nádrž 720/1000 l | 718000/718010 |
| Systém doplňování paliva 720/1000 l | na vyžádání |
| Regulátor ASC 48 pro nabíjení baterie | 729323 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |
DIESELOVÝ GENERÁTOR RID 2000 E-SERIES S
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | otevřená smyčka |
| Objednací číslo Generátor | 713299 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728328 |
| Nom. výstup COP (cos f = 0,8) | 2000/1600 kVA / kW |
| Max. celkový proud | 2890 A |
| Napětí | 230/400 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Rozměry | 12192x2438x2591 mm |
| Hmotnost | 19500 kg |
| Hladina akustického tlaku | 62 dB (A) |
| Objem palivové nádrže | 2000 l |
| Typ motoru | S16R-PTAA2 Mitsubishi |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulace rychlosti | elektrický |
| Palivo | diesel |
| Chladící systém | voda + vzduch |
| Přemístění | 65,37 l |
| Výkon motoru | 1895 kW |
| Startér | 24 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID 15W40 |
| Množství motorového oleje | 230 l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 402/307 l / h |
| Generátor typ | synchronní |
| Typ izolace | H |
| Bezpečnostní třída | IP23 |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Ohřívač chladicí kapaliny | 715004 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 754007 |
| Přídavná palivová nádrž 720/1000 l | 718000/718010 |
| Systém doplňování paliva 720/1000 l | na vyžádání |
| Regulátor ASC 48 pro nabíjení baterie | 729323 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |