Dieselové generátor
DIESELOVÝ GENERÁTOR RID 2000 E-SERIES
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | otevřená smyčka |
| Objednací číslo Generátor | 713298 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728328 |
| Nom. výstup COP (cos f = 0,8) | 2000/1600 |
| Max. celkový proud | 2890 A |
| Napětí | 230/400 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Rozměry | 6170x2200x2700 mm |
| Hmotnost | 13900 kg |
| Hladina akustického tlaku | 105 dB (A) |
| Objem palivové nádrže | 2000 l |
| Typ motoru | S16R-PTAA2 Mitsubishi |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulace rychlosti | elektrický |
| Palivo | diesel |
| Chladící systém | voda + vzduch |
| Přemístění | 65,37 |
| Výkon motoru | 1895 kW |
| Startér | 24 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID 15W40 |
| Množství motorového oleje | 230 l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 402/307 l / h |
| Generátor typ | synchronní |
| Typ izolace | H |
| Bezpečnostní třída | IP23 |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Ohřívač chladicí kapaliny | 715004 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 754007 |
| Přídavná palivová nádrž 720/1000 l | 718000/718010 |
| Systém doplňování paliva 720/1000 l | na vyžádání |
| Regulátor ASC 48 pro nabíjení baterie | 729323 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |
DIESELOVÝ GENERÁTOR RID 1500 E-SERIES S
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | tichý |
| Objednací číslo Generátor | 713183 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728327 |
| Nom. výstup COP (cos f = 0,8) | 1500/1200 kVA / kW |
| Max. celkový proud | 2165 A |
| Napětí | 230/400 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Rozměry | 8000x2700x2900 mm |
| Hmotnost | 14200 kg |
| Hladina akustického tlaku | 63 dB (A) |
| Objem palivové nádrže | 1500 l |
| Typ motoru | S12R-PTAA2 Mitsubishi |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulace rychlosti | elektrický |
| Palivo | diesel |
| Chladící systém | voda + vzduch |
| Přemístění | 49,03 l |
| Výkon motoru | 1277 kW |
| Startér | 24 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID 15W40 |
| Množství motorového oleje | 180 l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 308,9 / 231,7 l / h |
| Generátor typ | synchronní |
| Typ izolace | H |
| Bezpečnostní třída | IP23 |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Ohřívač chladicí kapaliny | 715004 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 754007 |
| Přídavná palivová nádrž 720/1000 l | 718000/718010 |
| Systém doplňování paliva 720/1000 l | na vyžádání |
| Regulátor ASC 48 pro nabíjení baterie | 729323 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |
DIESELOVÝ GENERÁTOR RID 1500 E-SERIES
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | otevřená smyčka |
| Objednací číslo Generátor | 713182 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728327 |
| Nom. výstup COP (cos f = 0,8) | 1500/1200 kVA / kW |
| Max. celkový proud | 2165 A |
| Napětí | 230/400 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Rozměry | 5300x2100x2600 mm |
| Hmotnost | 11900 kg |
| Hladina akustického tlaku | 105 dB (A) |
| Objem palivové nádrže | 1500 l |
| Typ motoru | S12R-PTAA2 Mitsubishi |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulace rychlosti | elektrický |
| Palivo | diesel |
| Chladící systém | voda + vzduch |
| Přemístění | 49,03 l |
| Výkon motoru | 1277 kW |
| Startér | 24 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID 15W40 |
| Množství motorového oleje | 180 l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 308,9 / 231,7 l / h |
| Generátor typ | synchronní |
| Typ izolace | H |
| Bezpečnostní třída | IP23 |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Ohřívač chladicí kapaliny | 715004 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 754007 |
| Přídavná palivová nádrž 720/1000 l | 718000/718010 |
| Systém doplňování paliva 720/1000 l | na vyžádání |
| Regulátor ASC 48 pro nabíjení baterie | 729323 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |
DIESELOVÝ GENERÁTOR RID 1400 E-SERIES S
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | tichý |
| Objednací číslo Generátor | 713181 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728323 |
| Nom. výstup COP (cos f = 0,8) | 1400/1120 kVA / kW |
| Max. celkový proud | 2020 A |
| Napětí | 230/400 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Rozměry | 8000x2700x2900 mm |
| Hmotnost | 13900 kg |
| Hladina akustického tlaku | 62 dB (A) |
| Objem palivové nádrže | 1500 l |
| Typ motoru | S12R-PTA2 Mitsubishi |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulace rychlosti | elektrický |
| Palivo | diesel |
| Chladící systém | voda + vzduch |
| Přemístění | 49,03 |
| Výkon motoru | 1195 |
| Startér | 24 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID 15W40 |
| Množství motorového oleje | 180 l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 280,0 / 211,4 l / h |
| Generátor typ | synchronní |
| Typ izolace | H |
| Bezpečnostní třída | IP23 |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Ohřívač chladicí kapaliny | 715004 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 754007 |
| Přídavná palivová nádrž 720/1000 l | 718000/718010 |
| Systém doplňování paliva 720/1000 l | na vyžádání |
| Regulátor ASC 48 pro nabíjení baterie | 729323 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |
DIESELOVÝ GENERÁTOR RID 1400 E-SERIES
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | otevřená smyčka |
| Objednací číslo Generátor | 713180 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728327 |
| Nom. výstup COP (cos f = 0,8) | 1400/1120 kVA / kW |
| Max. celkový proud | 2020 A |
| Napětí | 230/400 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Rozměry | 4500x2100x2400 mm |
| Hmotnost | 11200 kg |
| Hladina akustického tlaku | 105 dB (A) |
| Objem palivové nádrže | 1500 l |
| Typ motoru | S12R-PTA2 Mitsubishi |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulace rychlosti | elektrický |
| Palivo | diesel |
| Chladící systém | voda + vzduch |
| Přemístění | 49,03 l |
| Výkon motoru | 1195 kW |
| Startér | 24 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID 15W40 |
| Množství motorového oleje | 180 l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 280,0 / 211,4 l / h |
| Generátor typ | synchronní |
| Typ izolace | H |
| Bezpečnostní třída | IP23 |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Ohřívač chladicí kapaliny | 715004 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 754007 |
| Přídavná palivová nádrž 720/1000 l | 718000/718010 |
| Systém doplňování paliva 720/1000 l | na vyžádání |
| Regulátor ASC 48 pro nabíjení baterie | 729323 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |