Dieselové generátor
DIESELOVÝ GENERÁTOR RID 900 E-SERIES
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | otevřená smyčka |
| Objednací číslo Generátor | 713174 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728322 |
| Nom. výstup COP (cos f = 0,8) | 900/720 kVA / kW |
| Max. celkový proud | 1300 A |
| Napětí | 230/400 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Rozměry | 4300x2000x2200 mm |
| Hmotnost | 7500 kg |
| Hladina akustického tlaku | 102 dB (A) |
| Objem palivové nádrže | 1500 l |
| Typ motoru | S12A2-PTA2 Mitsubishi |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulace rychlosti | elektrický |
| Palivo | diesel |
| Chladící systém | voda + vzduch |
| Výkon motoru | 679 kW |
| Přemístění | 33,93 l |
| Startér | 24 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID 15W40 |
| Množství motorového oleje | 120 l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 195,1 / 147,3 l / h |
| Typ generátoru | synchronní |
| Typ izolace | H |
| Bezpečnostní třída | IP23 |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Ohřívač chladicí kapaliny | 715095 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 754007 |
| Přídavná palivová nádrž 720/1000 l | 718000/718010 |
| Systém doplňování paliva 720/1000 l | na vyžádání |
| Regulátor ASC 48 pro nabíjení baterie | 729323 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |
DIESELOVÝ GENERÁTOR RID 800 E-SERIES S
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | tichý |
| Objednací číslo Generátor | 713173 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728321 |
| Nom. výstup COP (cos f = 0,8) | 800/640 kVA / kW |
| Max. celkový proud | 1150 A |
| Napětí | 230/400 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Rozměry | 5300x2450x2700 mm |
| Hmotnost | 10050 kg |
| Hladina akustického tlaku | 71 dB (A) |
| Objem palivové nádrže | 1265 l |
| Typ motoru | S12A2-PTA Mitsubishi |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulace rychlosti | elektrický |
| Palivo | diesel |
| Chladící systém | voda + vzduch |
| Výkon motoru | 679 kW |
| Přemístění | 33,93 l |
| Startér | 24 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID 15W40 |
| Množství motorového oleje | 120 l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 166,2 / 125,5 l / h |
| Typ generátoru | synchronní |
| Typ izolace | H |
| Bezpečnostní třída | IP23 |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Ohřívač chladicí kapaliny | 715095 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 754007 |
| Přídavná palivová nádrž 720/1000 l | 718000/718010 |
| Systém doplňování paliva 720/1000 l | na vyžádání |
| Regulátor ASC 48 pro nabíjení baterie | 729323 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |
DIESELOVÝ GENERÁTOR RID 800 E-SERIES
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | otevřená smyčka |
| Objednací číslo Generátor | 713172 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728321 |
| Nom. výstup COP (cos f = 0,8) | 800/640 kVA / kW |
| Max. celkový proud | 1150 A |
| Napětí | 230/400 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Rozměry | 4200x1800x2100 mm |
| Hmotnost | 7400 kg |
| Hladina akustického tlaku | 102 dB (A) |
| Objem palivové nádrže | 1000 l |
| Typ motoru | S12A2-PTA Mitsubishi |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulace rychlosti | elektrický |
| Palivo | diesel |
| Chladící systém | voda + vzduch |
| Výkon motoru | 679 kW |
| Přemístění | 33,93 l |
| Startér | 24 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID 15W40 |
| Množství motorového oleje | 120 l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 166,2 / 125,5 l / h |
| Typ generátoru | synchronní |
| Typ izolace | H |
| Bezpečnostní třída | IP23 |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Ohřívač chladicí kapaliny | 715095 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 754007 |
| Přídavná palivová nádrž 720/1000 l | 718000/718010 |
| Systém doplňování paliva 720/1000 l | na vyžádání |
| Regulátor ASC 48 pro nabíjení baterie | 729323 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |
DIESELOVÝ GENERÁTOR RID 750 E-SERIES S
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | tichý |
| Objednací číslo Generátor | 713171 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728321 |
| Nom. výstup COP (cos f = 0,8) | 750/600 kVA / kW |
| Max. celkový proud | 1080 A |
| Napětí | 230/400 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Rozměry | 5300x2450x2700 mm |
| Hmotnost | 9400 kg |
| Hladina akustického tlaku | 71 dB (A) |
| Objem palivové nádrže | 1265 l |
| Typ motoru | S6R2-PTAA Mitsubishi |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulace rychlosti | elektrický |
| Palivo | diesel |
| Systém chlazení | voda + vzduch |
| Přemístění | 29,96 l |
| Výkon motoru | 665 kW |
| Startér | 24 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID 15W40 |
| Množství motorového oleje | 100 l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 157,1 / 118,6 l / h |
| Typ generátoru | synchronní |
| Typ izolace | H |
| Bezpečnostní třída | IP23 |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Ohřívač chladicí kapaliny | 715095 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 754007 |
| Přídavná palivová nádrž 720/1000 l | 718000/718010 |
| Systém doplňování paliva 720/1000 l | na vyžádání |
| Regulátor ASC 48 pro nabíjení baterie | 729323 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |
DIESELOVÝ GENERÁTOR RID 750 E-SERIES
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | otevřená smyčka |
| Objednací číslo Generátor | 713170 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728321 |
| Nom. výstup COP (cos f = 0,8) | 750/600 kVA / kW |
| Max. celkový proud | 1080 A |
| Napětí | 230/400 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Rozměry | 4100x1800x2100 mm |
| Hmotnost | 6500 kg |
| Hladina akustického tlaku | 102 dB (A) |
| Objem palivové nádrže | 1000 l |
| Typ motoru | S6R2-PTAA Mitsubishi |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulace rychlosti | elektrický |
| Palivo | diesel |
| Systém chlazení | voda + vzduch |
| Přemístění | 29,96 l |
| Výkon motoru | 665 kW |
| Startér | 24 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID 15W40 |
| Množství motorového oleje | 100 l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 157,1 / 118,6 l / h |
| Typ generátoru | synchronní |
| Typ izolace | H |
| Bezpečnostní třída | IP23 |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Ohřívač chladicí kapaliny | 715095 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 754007 |
| Přídavná palivová nádrž 720/1000 l | 718000/718010 |
| Systém doplňování paliva 720/1000 l | na vyžádání |
| Regulátor ASC 48 pro nabíjení baterie | 729323 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |