Dieselové generátor
DIESELOVÝ GENERÁTOR RID 40 E-SERIES S
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | tichý |
| Objednací číslo Generátor | 713681 |
| Objednací číslo Generátor s ATS | 713682 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728311 |
| Nom. výstup COP (cos f = 0,8) | 40/32 kVA / kW |
| Max. celkový proud | 58 A |
| Napětí | 230/400 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Hmotnost | 900 kg |
| Hladina akustického tlaku | 63 dB (A) |
| Objem palivové nádrže | 230 l |
| Rozměry | 1800x940x1310 mm |
| Typ motoru | S4S-DT Mitsubishi |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulace rychlosti | mechanický |
| Palivo | diesel |
| Chladící systém | voda + vzduch |
| Přemístění | 3,3 l |
| Výkon motoru | 36,8 kW |
| Startér | 12 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID 15W40 |
| Objem oleje v motoru | 10 l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 9,7 / 7,5 l / h |
| Typ izolace | H |
| Typ generátoru | synchronní |
| Bezpečnostní typ | IP23 |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Ohřívač chladicí kapaliny | 715028 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 754008 |
| Přídavná palivová nádrž 720/1000 l | 718000/718010 |
| Systém doplňování paliva 720/1000 l | na vyžádání |
| Regulátor ASC 48 pro nabíjení baterie | 729323 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |
DIESELOVÝ GENERÁTOR RID 40 E-SERIES
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | otevřená smyčka |
| Objednací číslo Generátor | 713679 |
| Objednací číslo Generátor s ATS | 713680 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728311 |
| Nom. výstup COP (cos f = 0,8) | 40/32 kVA / kW |
| Max. celkový proud | 58 A |
| Napětí | 230/400 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Hmotnost | 690 kg |
| Hladina akustického tlaku | 82 dB (A) |
| Objem palivové nádrže | 150 l |
| Rozměry | 1500x752x1262 mm |
| Typ motoru | S4S-DT Mitsubishi |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulace rychlosti | mechanický |
| Palivo | diesel |
| Chladící systém | voda + vzduch |
| Přemístění | 3,3 l |
| Výkon motoru | 36,8 kW |
| Startér | 12 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID 15W40 |
| Objem oleje v motoru | 10 l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 9,7 / 7,5 l / h |
| Typ izolace | H |
| Typ generátoru | synchronní |
| Bezpečnostní typ | IP23 |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Ohřívač chladicí kapaliny | 715028 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 754008 |
| Přídavná palivová nádrž 720/1000 l | 718000/718010 |
| Systém doplňování paliva 720/1000 l | na vyžádání |
| ASCA 48 regulátor pro nabíjení baterie | 729323 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |
DIESELOVÝ GENERÁTOR RID 20 E-SERIES S
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | tichý |
| Objednací číslo Generátor | 713662 |
| Objednací číslo Generátor s ATS | 713663 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728306 |
| Nom. výstup COP (cos f = 0,8) | 20/16 kVA / kW |
| Max. celkový proud | 29 A |
| Napětí | 230/400 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Hmotnost | 630 kg |
| Hladina akustického tlaku | 62 dB (A) |
| Objem palivové nádrže | 150 l |
| Rozměry | 1500x782x1246 mm |
| Typ motoru | S4Q2 MITSUBISHI |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulace rychlosti | mechanický |
| Palivo | diesel |
| Chladící systém | voda + vzduch |
| Přemístění | 2,5 l |
| Výkon motoru | 20,3 kW |
| Startér | 12 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID 15W40 |
| Objem oleje v motoru | 6,5 l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 6,4 / 4,7 l / h |
| Typ izolace | H |
| Typ generátoru | synchronní |
| Bezpečnostní třída | IP23 |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Ohřívač chladicí kapaliny | 715008 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 754005 |
| Přídavná palivová nádrž 720/1000 l | 718000/718010 |
| Systém doplňování paliva 720/1000 l | na vyžádání |
| Regulátor ASC 48 pro nabíjení baterie | 729300 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |
DIESELOVÝ GENERÁTOR RID 20 E-SERIES
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | otevřená smyčka |
| Objednací číslo Generátor | 713660 |
| Objednací číslo Generátor s ATS | 713661 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728306 |
| Nom. výstup COP (cos f = 0,8) | 20/16 kVA / kW |
| Max. celkový proud | 29 A |
| Napětí | 230/400 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Hmotnost | 470 kg |
| Hladina akustického tlaku | 80 dB (A) |
| Objem palivové nádrže | 150 l |
| Rozměry | 1500x752x1155 mm |
| Typ motoru | S4Q2 MITSUBISHI |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulace rychlosti | mechanický |
| Palivo | diesel |
| Chladící systém | voda + vzduch |
| Přemístění | 2,5 l |
| Výkon motoru | 20,3 kW |
| Startér | 12 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID 15W40 |
| Objem oleje v motoru | 6,5 l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 6,4 / 4,7 l / h |
| Typ izolace | H |
| Typ generátoru | synchronní |
| Bezpečnostní třída | IP23 |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Ohřívač chladicí kapaliny | 715008 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 754005 |
| Přídavná palivová nádrž 720/1000 l | 718000/718010 |
| Systém doplňování paliva 720/1000 l | na vyžádání |
| Regulátor ASC 48 pro nabíjení baterie | 729323 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |
DIESELOVÝ GENERÁTOR RID 15 E-SERIES S
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | tichý |
| Objednací číslo Generátor | 713638 |
| Objednací číslo Generátor s ATS | 713639 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728301 |
| Nom. výstup PRP (cos = 0,8) | 15/12 kVA / kW |
| Nom. celkový proud (cos = 0,8) | 21,7 A |
| Napětí | 230/400 V |
| Hmotnost | 590 kg |
| Hladina akustického tlaku | 63 dB (A) |
| Rozměry | 1500x782x1246 mm |
| Typ motoru | S4L2 Mitsubishi |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulace rychlosti | mechanický |
| Palivo | diesel |
| Chladící systém | voda + vzduch |
| Přemístění | 1,8 l |
| Výkon motoru | 14,5 kW |
| Startér | 12 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID 10W40 |
| Objem oleje v motoru | 6 l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 4,4 / 3,4 l / h |
| Typ generátoru | synchronizovat |
| Typ izolace | H |
| Bezpečnostní třída | IP23 |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Ohřívač chladicí kapaliny | 715008 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 715000 |
| Vnější palivová nádrž 720/1000 l | 718000/718010 |
| Automatický doplňovací systém 720/1000 l | na vyžádání |
| Regulátor ASC 48 pro nabíjení baterie | 729323 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |