Dieselové generátor
DIESELOVÝ GENERÁTOR RID 15 E-SERIES
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | otevřeno |
| Objednací číslo Generátor | 713636 |
| Objednací číslo Generátor s ATS | 713637 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728301 |
| Nom. výstup PRP (cos = 0,8) | 15/12 kVA / kW |
| Nom. celkový proud (cos = 0,8) | 21,7 A |
| Napětí | 230/400 V |
| Hmotnost | 420 kg |
| Hladina akustického tlaku | 83 dB (A) |
| Objem palivové nádrže | 150 l |
| Rozměry | 1500x752x1150 mm |
| Typ motoru | S4L2 Mitsubishi |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulace rychlosti | mechanický |
| Palivo | diesel |
| Chladící systém | voda + vzduch |
| Přemístění | 1,8 l |
| Výkon motoru | 14,5 kW |
| Startér | 12 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID 10W40 |
| Objem oleje v motoru | 6 l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 4,4 / 3,4 l / h |
| Typ generátoru | synchronní |
| Typ izolace | H |
| Bezpečnostní třída | IP23 |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Ohřívač chladicí kapaliny | 715008 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 715000 |
| Vnější palivová nádrž 720/1000 l | 718000/718010 |
| Automatický doplňovací systém 720/1000 l | na vyžádání |
| Regulátor ASC 48 pro nabíjení baterie | 729323 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |
DIESELOVÝ AGREGÁT RID 10 E-SERIES S
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | tichý |
| Objednací číslo Generátor | 713627 |
| Objednací číslo Generátor s ATS | 713629 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728301 |
| Nom. výstup PRP (cos = 0,8) | 10/8 kVA / kW |
| Nom. celkový proud (cos = 0,8) | 14,4 A |
| Napětí | 230/400 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Rozměry | 1500x782x1246 mm |
| Hmotnost | 505 kg |
| Hladina akustického tlaku | 62 dB (A) |
| Kapacita nádrže | 150 l |
| Typ motoru | S3L2 Mitsubishi |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulace rychlosti | mechanický |
| Palivo | diesel |
| Chladící systém | voda + vzduch |
| Přemístění | 1,3 l |
| Výkon motoru | 9,9 kW |
| Startér | 12 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID 10W40 |
| Objem oleje v motoru | 4,2 l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 3,1 / 2,4 l / h |
| Typ generátoru | synchronní |
| Typ izolace | H |
| Bezpečnostní typ | IP23 |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Ohřívač chladicí kapaliny | 715008 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 715000 |
| Vnější palivová nádrž 720/1000 l | 718000/718010 |
| Automatický doplňovací systém 720/1000 l | na vyžádání |
| Regulátor ASC 48 pro nabíjení baterie | 729323 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |
DIESELOVÝ AGREGÁT RID 10 E-SERIES
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | otevřeno |
| Objednací číslo Generátor | 713626 |
| Objednací číslo Generátor s ATS | 713628 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728301 |
| Nom. výstup PRP (cos = 0,8) | 10/8 kVA / kW |
| Nom. celkový proud (cos = 0,8) | 14,4 A |
| Napětí | 230/400 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Rozměry | 1500x752x1150 mm |
| Hmotnost | 390 kg |
| Hladina akustického tlaku | 81 dB (A) |
| Kapacita nádrže | 150 l |
| Typ motoru | S3L2 Mitsubishi |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulace rychlosti | mechanický |
| Palivo | diesel |
| Chlazení | voda + vzduch |
| Přemístění | 1,3 l |
| Výkon motoru | 9,9 kW |
| Startér | 12 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID 10W40 |
| Objem oleje v motoru | 4,2 l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 3,1 / 2,4 l / h |
| Typ generátoru | synchronní |
| Typ izolace | H |
| Bezpečnostní třída | IP23 |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Ohřívač chladicí kapaliny | 715008 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 715000 |
| Vnější palivová nádrž 720/1000 l | 718000/718010 |
| Automatický doplňovací systém 720/1000 l | na vyžádání |
| Regulátor ASC 48 pro nabíjení baterie | 729323 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |
DIESELOVÝ AGREGÁT RID 8 E-SERIES S
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | tichý |
| Objednací číslo Generátor | 713614 |
| Objednací číslo Generátor s ATS | 713615 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728301 |
| Nom. výstup PRP (cos = 0,8) | 8 / 6,4 kVA / kW |
| Nom. celkový proud (cos = 0,8) | 11,5 A |
| Napětí | 230/400 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Rozměry | 1500x782x1246 mm |
| Hmotnost | 490 kg |
| Hladina akustického tlaku | 62 dB (A) |
| Objem palivové nádrže | 150 l |
| Typ motoru | L3E Mitsubishi |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulace rychlosti | mechanický |
| Palivo | diesel |
| Chlazení | voda + vzduch |
| Přemístění | 0,95 l |
| Výkon motoru | 6,3 kW |
| Startér | 12 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID 10W40 |
| Objem oleje v motoru | 3,1 l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 2,2 / 1,8 l / h |
| Typ generátoru | synchronizovat |
| Typ izolace | H |
| Bezpečnostní třída | IP23 |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Ohřívač chladicí kapaliny | 715008 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 754003 |
| Vnější palivová nádrž 720/1000 l | 718000/718010 |
| Automatický doplňovací systém 720/1000 l | na vyžádání |
| Regulátor ASC 48 pro nabíjení baterie | 729323 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |
DIESELOVÝ AGREGÁT RID 8 E-SERIES
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | otevřeno |
| Objednací číslo Generátor | 713612 |
| Objednací číslo Generátor s ATS | 713613 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728301 |
| Nom. výstup PRP (cos f = 0,8) | 8 / 6,4 kVA / kW |
| Nom. celkový proud (cos = 0,8) | 11,5 A |
| Napětí | 230/400 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Rozměry | 1500x752x1150 mm |
| Hmotnost | 360 kg |
| Úrověn hluku | 80 dB (A) |
| Objem palivové nádrže | 150 l |
| Motor | L3E MITSUBISHI |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulace rychlosti | mechanický |
| Palivo | diesel |
| Chladící systém | voda + vzduch |
| Přemístění | 0,95 l |
| Výkon motoru | 6,3 kW |
| Startér | 12 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID 10W40 |
| Objem oleje v motoru | 3,6 l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 2,2 / 1,8 l / h |
| Typ generátoru | synchronní |
| Typ izolace | H |
| Bezpečnostní třída | IP23 |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Ohřívač chladicí kapaliny | 715008 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 754003 |
| Vnější palivová nádrž 720/1000 l | 718000/718010 |
| Automatický doplňovací systém 720/1000 l | na vyžádání |
| Regulátor ASC 48 pro nabíjení baterie | 729323 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |