Dieselové generátor
DIESELOVÝ AGREGÁT RID 7 E-SERIES S
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | tichý |
| Objednací číslo Generátor | - |
| Objednací číslo Generátor s ATS | 713615 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728301 |
| Nom. výstup PRP (cos = 0,8) | 7 / 5,6 kVA / kW |
| Nom. celkový proud (cos = 0,8) | 10,1 A |
| Napětí | 230/400 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Rozměry | 1500x782x1246 mm |
| Hmotnost | 490 kg |
| Hladina akustického tlaku | 58 dB (A) |
| Objem palivové nádrže | 150 l |
| Typ motoru | L3E Mitsubishi |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulace rychlosti | mechanický |
| Palivo | diesel |
| Chlazení | voda + vzduch |
| Přemístění | 1,3 l |
| Výkon motoru | 6,3 kW |
| Startér | 12 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID 10W40 |
| Objem oleje v motoru | 3,1 l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 2,1 / 1,7 l / h |
| Typ generátoru | synchronizovat |
| Typ izolace | H |
| Bezpečnostní třída | IP23 |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Ohřívač chladicí kapaliny | 715008 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 754003 |
| Vnější palivová nádrž 720/1000 l | 718000/718010 |
| Automatický doplňovací systém 720/1000 l | na vyžádání |
| Regulátor ASC 48 pro nabíjení baterie | 729323 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |
DIESELOVÝ AGREGÁT RID 6 E-SERIES S
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | tichý |
| Objednací číslo Generátor | - |
| Objednací číslo Generátor s ATS | 713615 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728301 |
| Nom. výstup PRP (cos = 0,8) | 6 / 4,8 kVA / kW |
| Nom. celkový proud (cos = 0,8) | 8,7 A |
| Napětí | 230/400 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Rozměry | 1500x782x1246 mm |
| Hmotnost | 490 kg |
| Hladina akustického tlaku | 58 dB (A) |
| Objem palivové nádrže | 150 l |
| Typ motoru | L3E Mitsubishi |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulace rychlosti | mechanický |
| Palivo | diesel |
| Chlazení | voda + vzduch |
| Přemístění | 0,95 l |
| Výkon motoru | 6,3 kW |
| Startér | 12 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID 10W40 |
| Objem oleje v motoru | 3,1 l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 2,0 / 1,6 l / h |
| Typ generátoru | synchronizovat |
| Typ izolace | H |
| Bezpečnostní třída | IP23 |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Ohřívač chladicí kapaliny | 715008 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 754003 |
| Vnější palivová nádrž 720/1000 l | 718000/718010 |
| Automatický doplňovací systém 720/1000 l | na vyžádání |
| Regulátor ASC 48 pro nabíjení baterie | 729323 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |
DIESELOVÝ GENERÁTOR RID 500 S-SERIES S
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | tichý |
| Objednací číslo Generátor | 713404 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728319 |
| Nom. výstup COP (cos f = 0,8) | 500/400 kVA / kW |
| Max. Celkový proud | 723 A |
| Napětí | 230/400 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Rozměry | 4000x1940x2383 mm |
| Hmotnost | 5100 kg |
| Hladina akustického tlaku | 70 dB (A) |
| Objem palivové nádrže | 1000 l |
| Typ motoru | BF8 M1015CPG2 DEUTZ |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulátor otáček | elektrický |
| Palivo | diesel |
| Přemístění | 15,9 l |
| Chladící systém | voda + vzduch |
| Výkon motoru | 459 kW |
| Startér | 24 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID-Deutz 10W40 |
| Objem oleje v motoru | 47 l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 118 / 84,9 l / h |
| Typ generátoru | synchronní |
| Třída izolace | H |
| Bezpečnostní třída | IP23 |
| Výhoda | interval údržby - 500 provozních hodin |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Ohřívač chladicí kapaliny | 715075 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 754006 |
| Přídavná palivová nádrž 720/1000 l | 718000/718010 |
| Systém doplňování paliva 720/1000 l | na vyžádání |
| ASCA 48 regulátor pro nabíjení baterie | 729323 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |
DIESELOVÝ GENERÁTOR RID 500 S-SERIES
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | otevřená smyčka |
| Objednací číslo Generátor | 713403 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728319 |
| Nom. výstup COP (cos f = 0,8) | 500/400 kVA / kW |
| Max. Celkový proud | 723 A |
| Napětí | 230/400 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Rozměry | 2800x1614x2218 mm |
| Hmotnost | 4300 kg |
| Hladina akustického tlaku | 83 dB (A) |
| Objem palivové nádrže | 1000 l |
| Typ motoru | BF8 M1015CPG2 DEUTZ |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulátor otáček | elektrický |
| Palivo | diesel |
| Přemístění | 15,9 l |
| Chladící systém | voda + vzduch |
| Výkon motoru | 448 kW |
| Startér | 24 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID-Deutz 10W40 |
| Objem oleje v motoru | 47 l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 118 / 84,9 l / h |
| Typ generátoru | synchronní |
| Třída izolace | H |
| Bezpečnostní třída | IP23 |
| Výhoda | interval údržby - 500 provozních hodin |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Ohřívač chladicí kapaliny | 715075 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 754006 |
| Přídavná palivová nádrž 720/1000 l | 718000/718010 |
| Systém doplňování paliva 720/1000 l | na vyžádání |
| ASCA 48 regulátor pro nabíjení baterie | 729323 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |
DIESELOVÝ GENERÁTOR RID 450 S-SERIES S
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | tichý |
| Objednací číslo Generátor | 713436 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728319 |
| Nom. výstup COP (cos f = 0,8) | 450/360 kVA / kW |
| Max. celkový proud | 650 A |
| Napětí | 230/400 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Rozměry | 4000x1940x2383 mm |
| Hmotnost | 4900 kg |
| Hladina akustického tlaku | 70 dB (A) |
| Objem palivové nádrže | 1000 l |
| Typ motoru | BF8 M1015C G2 DEUTZ |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulace rychlosti | elektrický |
| Palivo | diesel |
| Chladící systém | voda + vzduch |
| Přemístění | 15,9 l |
| Výkon motoru | 413 kW |
| Startér | 24 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID-Deutz 10W40 |
| Objem oleje v motoru | 47 l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 102,9 / 75,3 l / h |
| Typ generátoru | synchronní |
| Třída izolace | H |
| Bezpečnostní třída | IP23 |
| Výhoda | interval údržby - 500 provozních hodin |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Ohřívač chladicí kapaliny | 715081 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 754006 |
| Přídavná palivová nádrž 720/1000 l | 718000/718010 |
| Systém doplňování paliva 720/1000 l | na vyžádání |
| ASCA 48 regulátor pro nabíjení baterie | 729323 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |