Dieselové generátor
DIESELOVÝ GENERÁTOR RID 450 S-SERIES
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | otevřená smyčka |
| Objednací číslo Generátor | 713435 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728319 |
| Nom. výstup COP (cos f = 0,8) | 450/360 kVA / kW |
| Max. celkový proud | 650 A |
| Napětí | 230/400 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Rozměry | 2800x1614x2218 mm |
| Hmotnost | 3870 kg |
| Hladina akustického tlaku | 83 dB (A) |
| Objem palivové nádrže | 1000 l |
| Typ motoru | BF8 M1015C G2 DEUTZ |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulace rychlosti | elektrický |
| Palivo | diesel |
| Chladící systém | voda + vzduch |
| Přemístění | 15,9 l |
| Výkon motoru | 413 kW |
| Startér | 24 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID-Deutz 10W40 |
| Objem oleje v motoru | 47 l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 102,9 / 75,3 l / h |
| Typ generátoru | synchronní |
| Třída izolace | H |
| Bezpečnostní třída | IP23 |
| Výhoda | interval údržby - 500 provozních hodin |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Ohřívač chladicí kapaliny | 715081 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 754006 |
| Přídavná palivová nádrž 720/1000 l | 718000/718010 |
| Systém doplňování paliva 720/1000 l | na vyžádání |
| ASCA 48 regulátor pro nabíjení baterie | 729323 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |
DIESELOVÝ GENERÁTOR RID 400 S-SERIES S
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | tichý |
| Objednací číslo Generátor | 713396 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728318 |
| Nom. výstup COP (cos f = 0,8) | 400/320 kVA / kW |
| Max. celkový proud | 578 A |
| Napětí | 230/400 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Rozměry | 4000x1940x2383 mm |
| Hmotnost | 4650 kg |
| Hladina akustického tlaku | 71 dB (A) |
| Objem palivové nádrže | 1000 l |
| Typ motoru | BF8 M1015C G1 DEUTZ |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulace rychlosti | elektrický |
| Palivo | diesel |
| Chladící systém | voda + vzduch |
| Přemístění | 15,9 l |
| Výkon motoru | 380 kW |
| Startér | 24 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID-Deutz 10W40 |
| Objem oleje v motoru | 47 l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 93,7 / 69,3 l / h |
| Typ generátoru | synchronní |
| Třída izolace | H |
| Bezpečnostní třída | IP23 |
| Výhoda | interval údržby - 500 provozních hodin |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Ohřívač chladicí kapaliny | 715081 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 754006 |
| Přídavná palivová nádrž 720/1000 l | 718000/718010 |
| Systém doplňování paliva 720/1000 l | na vyžádání |
| ASCA 48 regulátor pro nabíjení baterie | 729323 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |
DIESELOVÝ GENERÁTOR RID 400 S-SERIES
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | otevřená smyčka |
| Objednací číslo Generátor | 713395 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728318 |
| Nom. výstup COP (cos f = 0,8) | 400/320 kVA / kW |
| Max. celkový proud | 578 A |
| Napětí | 230/400 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Rozměry | 2800x1614x2224 mm |
| Hmotnost | 4010 kg |
| Hladina akustického tlaku | 83 dB (A) |
| Objem palivové nádrže | 1000 l |
| Typ motoru | BF8 M1015C G1 DEUTZ |
| Rozsah otáček | ot / min 1500 |
| Regulace rychlosti | elektrický |
| Palivo | diesel |
| Chladící systém | voda + vzduch |
| Přemístění | 15,9 l |
| Výkon motoru | 380 kW |
| Startér | 24 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID-Deutz 10W40 |
| Objem oleje v motoru | 47 l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 93,7 / 69,3 l / h |
| Typ generátoru | synchronní |
| Třída izolace | H |
| Bezpečnostní třída | IP23 |
| Výhoda | interval údržby - 500 provozních hodin |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Ohřívač chladicí kapaliny | 715081 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 754006 |
| Přídavná palivová nádrž 720/1000 l | 718000/718010 |
| Systém doplňování paliva 720/1000 l | na vyžádání |
| ASCA 48 regulátor pro nabíjení baterie | 729323 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |
DIESELOVÝ GENERÁTOR RID 350 S-SERIES S
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | tichý |
| Objednací číslo Generátor | 713388 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728318 |
| Nom. výstup COP (cos f = 0,8) | 350/280 kVA / kW |
| Max. celkový proud | 505 A |
| Napětí | 230/400 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Rozměry | 3351x1740x2411 mm |
| Hmotnost | 4200 kg |
| Hladina akustického tlaku | 71 dB (A) |
| Objem palivové nádrže | 1000 l |
| Typ motoru | BF6 M1015C G2 DEUTZ |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulace rychlosti | elektrický |
| Palivo | diesel |
| Chladící systém | voda + vzduch |
| Přemístění | 11,9 l |
| Výkon motoru | 338 kW |
| Startér | 24 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID-Deutz 10W40 |
| Objem oleje v motoru | 34 l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 78,1 / 57,4 l / h |
| Typ generátoru | synchronní |
| Třída izolace | H |
| Bezpečnostní třída | IP23 |
| Výhoda | interval údržby - 500 provozních hodin |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Ohřívač chladicí kapaliny | 715080 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 752024 |
| Přídavná palivová nádrž 720/1000 l | 718000/718010 |
| Systém doplňování paliva 720/1000 l | na vyžádání |
| Regulátor ASC 48 pro nabíjení baterie | 729323 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |
DIESELOVÝ GENERÁTOR RID 350 S-SERIES
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | otevřená smyčka |
| Objednací číslo Generátor | 713387 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728318 |
| Nom. výstup COP (cos f = 0,8) | 350/280 kVA / kW |
| Max. celkový proud | 505 A |
| Napětí | 230/400 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Rozměry | 2850x1700x2210 mm |
| Hmotnost | 3500 kg |
| Hladina akustického tlaku | 83 dB (A) |
| Objem palivové nádrže | 1000 l |
| Typ motoru | BF6 M1015C G2 DEUTZ |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulace rychlosti | elektrický |
| Palivo | diesel |
| Chladící systém | voda + vzduch |
| Přemístění | 11,9 l |
| Výkon motoru | 338 kW |
| Startér | 24 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID-Deutz 10W40 |
| Objem oleje v motoru | 34 l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 78,1 / 57,4 l / h |
| Typ generátoru | synchronní |
| Třída izolace | H |
| Bezpečnostní třída | IP23 |
| Výhoda | interval údržby - 500 provozních hodin |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Ohřívač chladicí kapaliny | 715080 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 752024 |
| Přídavná palivová nádrž 720/1000 l | 718000/718010 |
| Systém doplňování paliva 720/1000 l | na vyžádání |
| ASCA 48 regulátor pro nabíjení baterie | 729323 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |