Dieselové generátor
DIESELOVÝ GENERÁTOR RID 300 S-SERIES S
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | tichý |
| Objednací číslo Generátor | 713380 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728318 |
| Nom výstup COP (cos f = 0,8) | 300/240 kVA / kW |
| Max. celkový proud (cos f = 0,8) | 433 A |
| Napětí | 230/400 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Rozměry | 3351x1740x2411 mm |
| Hmotnost | 3900 kg |
| Hladina akustického tlaku | 70 dB (A) |
| Objem palivové nádrže | 1000 l |
| Typ motoru | BF6 M1015C G1 Deutz |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulace rychlosti | elektrický |
| Palivo | diesel |
| Chladící systém | voda + vzduch |
| Přemístění | 11,9 l |
| Výkon motoru | 285 kW |
| Startér | 24 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID-Deutz 10W40 |
| Objem oleje v motoru | 34 l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 70 / 51,7 l / h |
| Typ generátoru | synchronní |
| Typ izolace | H |
| Bezpečnostní třída | IP23 |
| Výhoda | interval údržby - 500 provozních hodin |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Ohřívač chladicí kapaliny | 715079 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 752023 |
| Přídavná palivová nádrž 720/1000 l | 718000/718010 |
| Systém doplňování paliva 720/1000 l | na vyžádání |
| Regulátor ASC 48 pro nabíjení baterie | 729323 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |
DIESELOVÝ GENERÁTOR RID 300 S-SERIES
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | otevřená smyčka |
| Objednací číslo Generátor | 713379 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728318 |
| Nom výstup COP (cos f = 0,8) | 300/240 kVA / kW |
| Max. celkový proud (cos f = 0,8) | 433 A |
| Napětí | 230/400 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Rozměry | 2850x1700x2170 mm |
| Hmotnost | 3340 kg |
| Hladina akustického tlaku | 83 dB (A) |
| Objem palivové nádrže | 1000 l |
| Typ motoru | BF6 M1015C G1 Deutz |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulace rychlosti | elektrický |
| Palivo | diesel |
| Chladící systém | voda + vzduch |
| Přemístění | 11,9 l |
| Výkon motoru | 285 kW |
| Startér | 24 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID-Deutz 10W40 |
| Objem oleje v motoru | 34 l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 70 / 51,7 l / h |
| Typ generátoru | synchronní |
| Třída izolace | H |
| Bezpečnostní třída | IP23 |
| Výhoda | interval údržby - 500 provozních hodin |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Ohřívač chladicí kapaliny | 715079 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 752023 |
| Přídavná palivová nádrž 720/1000 l | 718000/718010 |
| Systém doplňování paliva 720/1000 l | na vyžádání |
| Regulátor ASC 48 pro nabíjení baterie | 729323 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |
DIESELOVÝ GENERÁTOR RID 250 S-SERIES S
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | tichý |
| Objednací číslo Generátor | 713372 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728317 |
| Nom. výstup COP (cos f = 0,8) | 250/200 kVA / kW |
| Max. celkový proud | 361 A |
| Napětí | 230/400 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Rozměry | 3350x1430x2114 mm |
| Hmotnost | 2700 kg |
| Hladina akustického tlaku | 70 dB (A) |
| Objem palivové nádrže | diesel |
| Motor | TCD2013 L6 4V DEUTZ |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulace rychlosti | elektrický |
| Palivo | diesel |
| Chladící systém | voda + vzduch |
| Přemístění | 7,1 l |
| Výkon motoru | 227 kW |
| Startér | 24 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID-Deutz 10W40 |
| Objem oleje v motoru | 24 l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 54,4 / 43,4 l / h |
| Typ generátoru | synchronní |
| Třída izolací | H |
| Bezpečnostní třída | IP23 |
| Výhoda | interval údržby - 500 provozních hodin |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Ohřívač chladicí kapaliny | 715074 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 752022 |
| Přídavná palivová nádrž 720/1000 l | 718000/718010 |
| Systém doplňování paliva 720/1000 l | na vyžádání |
| Regulátor ASC 48 pro nabíjení baterie | 729323 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |
DIESELOVÝ GENERÁTOR RID 250 S-SERIES
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | otevřená smyčka |
| Objednací číslo Generátor | 713371 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728317 |
| Nom. výstup COP (cos f = 0,8) | 250/200 kVA / kW |
| Max. celkový proud | 361 A |
| Napětí | 230/400 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Rozměry | 2600x1200x1880 mm |
| Hmotnost | 2080 kg |
| Hladina akustického tlaku | 83 dB (A) |
| Objem palivové nádrže | 700 l |
| Motor | TCD2013L64V DEUTZ |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulace rychlosti | elektrický |
| Palivo | diesel |
| Chladící systém | voda + vzduch |
| Přemístění | 7,1 l |
| Výkon motoru | 227 kW |
| Startér | 24 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID-Deutz 10W40 |
| Objem oleje v motoru | 24 l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 54,4 / 43,4 l / h |
| Typ generátoru | synchronní |
| Třída izolací | H |
| Bezpečnostní třída | IP23 |
| Výhoda | interval údržby - 500 provozních hodin |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Ohřívač chladicí kapaliny | 715074 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 752022 |
| Přídavná palivová nádrž 720/1000 l | 718000/718010 |
| Systém doplňování paliva 720/1000 l | na vyžádání |
| Regulátor ASC 48 pro nabíjení baterie | 729323 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |
DIESELOVÝ GENERÁTOR RID 200 S-SERIES S
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | tichý |
| Objednací číslo Generátor | 713364 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728317 |
| Nom. výstup COP (cos f = 0,8) | 200/160 kVA / kW |
| Max. celkový proud (cos f = 0,8) | 289 A |
| Napětí | 230/400 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Rozměry | 3350x1430x2114 mm |
| Hmotnost | 2500 kg |
| Hladina akustického tlaku | 69 dB (A) |
| Objem palivové nádrže | 750 l |
| Motor | BF6M1013FC DEUTZ |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulace rychlosti | elektrický |
| Palivo | diesel |
| Chladící systém | voda + vzduch |
| Přemístění | 7,2 l |
| Výkon motoru | 183 kW |
| Startér | 12 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID-Deutz 10W40 |
| Objem oleje v motoru | 20 l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 46,5 / 34,2 l / h |
| Typ generátoru | synchronní |
| Třída izolace | H |
| Bezpečnostní třída | IP23 |
| Výhoda | interval údržby - 500 provozních hodin |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Ohřívač chladicí kapaliny | 715074 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 754020 |
| Přídavná palivová nádrž 720/1000 l | 718000/718010 |
| Systém doplňování paliva 720/1000 l | na vyžádání |
| ASCA 48 regulátor pro nabíjení baterie | 729323 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |