Dieselové generátor
DIESELOVÝ GENERÁTOR RID 200 S-SERIES
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | otevřená smyčka |
| Objednací číslo Generátor | 713363 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728317 |
| Nom. výstup COP (cos f = 0,8) | 200/160 kVA / kW |
| Max. celkový proud (cos f = 0,8) | 289 A |
| Napětí | 230/400 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Rozměry | 2600x1200x1880 mm |
| Hmotnost | 2026 kg |
| Hladina akustického tlaku | 83 dB (A) |
| Objem palivové nádrže | 700 l |
| Motor | BF6M1013FC DEUTZ |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulace rychlosti | elektrické |
| Palivo | diesel |
| Chladící systém | voda + vzduch |
| Přemístění | 7,2 l |
| Výkon motoru | 183 kW |
| Startér | 12 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID-Deutz 10W40 |
| Objem oleje v motoru | 20 l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 46,5 / 34,2 l / h |
| Typ generátoru | synchronní |
| Třída izolace | H |
| Bezpečnostní třída | IP23 |
| Výhoda | interval údržby - 500 provozních hodin |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Ohřívač chladicí kapaliny | 715074 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 754020 |
| Přídavná palivová nádrž 720/1000 l | 718000/718010 |
| Systém doplňování paliva 720/1000 l | na vyžádání |
| ASCA 48 regulátor pro nabíjení baterie | 729323 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |
DIESELOVÝ GENERÁTOR RID 150 S-SERIES S
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | tichý |
| Objednací číslo Generátor | 713420 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728316 |
| Nom. výstup COP (cos f = 0,8) | 150/120 kVA / kW |
| Max. celkový proud (cos f = 0,8) | 217 A |
| Napětí | 230/400 V |
| Frekvence | 50Hz |
| Rozměry | 3350x1430x2114 mm |
| Hmotnost | 2300 kg |
| Hladina akustického tlaku | 72,6 dB (A) |
| Objem palivové nádrže | 750 l |
| Motor | BF6M1013EC DEUTZ |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulace rychlosti | mechanický |
| Palivo | diesel |
| Chladící systém | voda + vzduch |
| Přemístění | 7,2 l |
| Výkon motoru | 146 kW |
| Startér | 12 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID-Deutz 10W40 |
| Objem oleje v motoru | 21 l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 36,5 / 27,4 l / h |
| Typ generátoru | synchronní |
| Typ izolace | H |
| Bezpečnostní třída | IP23 |
| Výhoda | interval údržby - 500 provozních hodin |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Ohřívač chladicí kapaliny | 715070 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 754020 |
| Přídavná palivová nádrž 720/1000 l | 718000/718010 |
| Systém doplňování paliva 720/1000 l | na vyžádání |
| Regulátor ASC 48 pro nabíjení baterie | 729323 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |
DIESELOVÝ GENERÁTOR RID 150 S-SERIES
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | otevřená smyčka |
| Objednací číslo Generátor | 713419 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728316 |
| Nom. výstup COP (cos f = 0,8) | 150/120 kVA / kW |
| Max. celkový proud (cos f = 0,8) | 217 A |
| Napětí | 230/400 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Rozměry | 2600x1200x1880 mm |
| Hmotnost | 1615 kg |
| Hladina akustického tlaku | 83 dB (A) |
| Objem palivové nádrže | 700 l |
| Motor | BF6M1013EC DEUTZ |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulace rychlosti | mechanický |
| Palivo | diesel |
| Chladící systém | voda + vzduch |
| Přemístění | 7,2 l |
| Výkon motoru | 76 kW |
| Startér | 12 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID-Deutz 10W40 |
| Objem oleje v motoru | 21 l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 36,5 / 27,4 l / h |
| Typ generátoru | synchronní |
| Typ izolace | H |
| Bezpečnostní třída | IP23 |
| Výhoda | interval údržby - 500 provozních hodin |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Ohřívač chladicí kapaliny | 715070 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 754020 |
| Přídavná palivová nádrž 720/1000 l | 718000/718010 |
| Systém doplňování paliva 720/1000 l | na vyžádání |
| Regulátor ASC 48 pro nabíjení baterie | 729323 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |
DIESELOVÝ GENERÁTOR RID 130 S-SERIES S
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | tichý |
| Objednací číslo Generátor | 713486 |
| Objednací číslo Generátor s ATS | 713488 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728316 |
| Nom. výstup COP (cos f = 0,8) | 130/104 kVA / kW |
| Max. Celkový proud | 188 A |
| Napětí | 230/400 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Rozměry | 2800x1230x1828 mm |
| Hmotnost | 1970 kg |
| Hladina akustického tlaku | 71,4 dB (A) |
| Kapacita nádrže | 400 l |
| Typ motoru | BF4M1013FC Deutz |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulace rychlosti | mechanický |
| Palivo | diesel |
| Chladící systém | voda + vzduch |
| Přemístění | 4,8 l |
| Výkon motoru | 112 kW |
| Startér | 12 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID-Deutz 10W40 |
| Objem oleje v motoru | 17 l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 29,4 / 21,3 l / h |
| Typ generátoru | synchronní |
| Typ izolace | H |
| Bezpečnostní třída | IP23 |
| Výhoda | interval údržby - 500 provozních hodin |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Ohřívač chladicí kapaliny | 715070 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 754019 |
| Přídavná palivová nádrž 720/1000 l | 718000/718010 |
| Systém doplňování paliva 720/1000 l | na vyžádání |
| Regulátor ASC 48 pro nabíjení baterie | 729323 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |
DIESELOVÝ GENERÁTOR RID 130 S-SERIES
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | otevřená smyčka |
| Objednací číslo Generátor | 713485 |
| Objednací číslo Generátor s ATS | 713487 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728316 |
| Nom. výstup COP (cos f = 0,8) | 130/104 kVA / kW |
| Max. Celkový proud | 188 A |
| Napětí | 230/400 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Rozměry | 2250x1124x1557 mm |
| Hmotnost | 1450 kg |
| Hladina akustického tlaku | 82 dB (A) |
| Kapacita nádrže | 400 l |
| Typ motoru | BF4M1013FC Deutz |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulace rychlosti | mechanický |
| Palivo | diesel |
| Chladící systém | voda + vzduch |
| Přemístění | 4,8 l |
| Výkon motoru | 112 kW |
| Startér | 12 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID-Deutz 10W40 |
| Objem oleje v motoru | 17 l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 29,4 / 21,3 l / h |
| Typ generátoru | synchronní |
| Typ izolace | H |
| Bezpečnostní třída | IP23 |
| Výhoda | interval údržby - 500 provozních hodin |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Ohřívač chladicí kapaliny | 715070 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 754019 |
| Přídavná palivová nádrž 720/1000 l | 718010/714050 |
| Systém doplňování paliva 720/1000 l | na vyžádání |
| Regulátor ASC 48 pro nabíjení baterie | 729323 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |