Dieselové generátor
DIESELOVÝ GENERÁTOR RID 100 S-SERIES S
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | tichý |
| Objednací číslo Generátor | 713482 |
| Objednací číslo Generátor s ATS | 713484 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728316 |
| Nom. výstup COP (cos f = 0,8) | 100/80 kVA / kW |
| Max. Celkový proud | 144 A |
| Napětí | 230/400 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Rozměry | 2800x1230x1828 mm |
| Hmotnost | 1600 kg |
| Hladina akustického tlaku | 69 dB (A) |
| Kapacita nádrže | 400 l |
| Typ motoru | BF4M1013EC Deutz |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulace rychlosti | mechanický |
| Palivo | diesel |
| Chladící systém | voda + vzduch |
| Přemístění | 4,8 l |
| Výkon motoru | 97 kW |
| Startér | 12 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID-Deutz 10W40 |
| Objem oleje v motoru | 14 l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 24,6 / 18,4 l / h |
| Typ generátoru | synchronní |
| Typ izolace | H |
| Bezpečnostní třída | IP23 |
| Výhoda | interval údržby - 500 provozních hodin |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Ohřívač chladicí kapaliny | 715070 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 754018 |
| Přídavná palivová nádrž 720/1000 l | 718000/718010 |
| Systém doplňování paliva 720/1000 l | na vyžádání |
| Regulátor ASC 48 pro nabíjení baterie | 729323 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |
DIESELOVÝ GENERÁTOR RID 100 S-SERIES
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | otevřená smyčka |
| Objednací číslo Generátor | 713481 |
| Objednací číslo Generátor s ATS | 713483 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 713316 |
| Nom. výstup COP (cos f = 0,8) | 100/80 kVA / kW |
| Max. Celkový proud | 144 A |
| Napětí | 230/400 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Rozměry | 2250x1124x1557 mm |
| Hmotnost | 1200 kg |
| Hladina akustického tlaku | 82 dB (A) |
| Kapacita nádrže | 400 l |
| Typ motoru | BF4M1013EC Deutz |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulace rychlosti | mechanický |
| Palivo | diesel |
| Chladící systém | voda + vzduch |
| Přemístění | 4,8 l |
| Výkon motoru | 97 kW |
| Startér | 12 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID-Deutz 10W40 |
| Objem oleje v motoru | 14 l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 24,6 / 18,4 l / h |
| Typ generátoru | synchronní |
| Typ izolace | H |
| Bezpečnostní třída | IP23 |
| Výhoda | interval údržby - 500 provozních hodin |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Ohřívač chladicí kapaliny | 715070 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 754018 |
| Přídavná palivová nádrž 720/1000 l | 718000/718010 |
| Systém doplňování paliva 720/1000 l | na vyžádání |
| ASCA 48 regulátor pro nabíjení baterie | 729323 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |
DIESELOVÝ GENERÁTOR RID 80 S-SERIES S
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | tichý |
| Objednací číslo Generátor | 713353 |
| Objednací číslo Generátor s ATS | 713355 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728314 |
| Nom. výstup COP (cos f = 0,8) | 80/64 kVA / kW |
| Max. Celkový proud | 115 A |
| Napětí | 230/400 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Rozměry | 2320x1130x1685 mm |
| Hmotnost | 1390 kg |
| Hladina akustického tlaku | 69,5 dB (A) |
| Kapacita nádrže | 350 l |
| Typ motoru | BF4M2012C Deutz |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulace rychlosti | mechanický |
| Palivo | diesel |
| Chladící systém | voda + vzduch |
| Přemístění | 4,1 l |
| Výkon motoru | 71 kW |
| Startér | 12 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID-Deutz 10W40 |
| Objem oleje v motoru | 10 l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 18,5 / 13,6 l / h |
| Typ generátoru | synchronní |
| Typ izolace | H |
| Bezpečnostní třída | IP23 |
| Výhoda | interval údržby - 500 provozních hodin |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Ohřívač chladicí kapaliny | 715078 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 754004 |
| Přídavná palivová nádrž 720/1000 l | 718000/718010 |
| Systém doplňování paliva 720/1000 l | na vyžádání |
| ASCA 48 regulátor pro nabíjení baterie | 729323 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |
DIESELOVÝ GENERÁTOR RID 80 S-SERIES
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | tichý |
| Objednací číslo Generátor | 713352 |
| Objednací číslo Generátor s ATS | 713354 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728314 |
| Nom. výstup COP (cos f = 0,8) | 80/64 kVA / kW |
| Max. Celkový proud | 115 A |
| Napětí | 230/400 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Rozměry | 2320x1130x1484 mm |
| Hmotnost | 930 kg |
| Hladina akustického tlaku | 81 dB (A) |
| Kapacita nádrže | 350 l |
| Typ motoru | BF4M2012C Deutz |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulace rychlosti | mechanický |
| Palivo | diesel |
| Chladící systém | voda + vzduch |
| Přemístění | 4,1 l |
| Výkon motoru | 71 kW |
| Startér | 12 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID-Deutz 10W40 |
| Objem oleje v motoru | 10l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 18,5 / 13,6 l / h |
| Typ generátoru | synchronní |
| Typ izolace | H |
| Bezpečnostní třída | IP23 |
| Výhoda | interval údržby - 500 provozních hodin |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Ohřívač chladicí kapaliny | 715078 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 754004 |
| Přídavná palivová nádrž 720/1000 l | 718000/718010 |
| Systém doplňování paliva 720/1000 l | na vyžádání |
| ASCA 48 regulátor pro nabíjení baterie | 729323 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |
DIESELOVÝ GENERÁTOR RID 60 S-SERIES S
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | tichý |
| Objednací číslo Generátor | 713345 |
| Objednací číslo Generátor s ATS | 713347 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728313 |
| Nom. výstup COP (cos f = 0,8) | 60/48 kVA / kW |
| Max. Celkový proud | 87 A |
| Napětí | 230/400 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Rozměry | 2320x1130x1685 mm |
| Hmotnost | 1320 kg |
| Hladina akustického tlaku | 66 dB (A) |
| Kapacita nádrže | 350 l |
| Typ motoru | BF4M2011C Deutz |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulace rychlosti | mechanický |
| Palivo | diesel |
| Chladící systém | olej + vzduch |
| Přemístění | 3,1 l |
| Výkon motoru | 53,3 kW |
| Startér | 12 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID-Deutz 10W40 |
| Objem oleje v motoru | 13,5 l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 14,2 / 10,4 l / h |
| Typ generátoru | synchronní |
| Typ izolace | H |
| Bezpečnostní třída | IP23 |
| Výhoda | interval údržby - 500 provozních hodin |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Předehřev oleje | 715076 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 754017 |
| Přídavná palivová nádrž 720/1000 l | 718000/718010 |
| Systém doplňování paliva 720/1000 l | na vyžádání |
| ASCA 48 regulátor pro nabíjení baterie | 729323 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |