Dieselové generátor
DIESELOVÝ GENERÁTOR RID 60 S-SERIES
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | otevřená smyčka |
| Objednací číslo Generátor | 713344 |
| Objednací číslo Generátor s ATS | 713346 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728313 |
| Nom. výstup COP (cos f = 0,8) | 60/48 kVA / kW |
| Max. Celkový proud | 87 A |
| Napětí | 230/400 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Rozměry | 1800x940x1290 mm |
| Hmotnost | 930 kg |
| Hladina akustického tlaku | 81 dB (A) |
| Kapacita nádrže | 230 l |
| Typ motoru | BF4M2011C Deutz |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulace rychlosti | mechanický |
| Palivo | diesel |
| Chladící systém | olej + vzduch |
| Přemístění | 3,1 l |
| Výstup z výstupu | 53,3 kW |
| Startér | 12 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID-Deutz 10W40 |
| Objem oleje v motoru | 13,5 l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 14,2 / 10,4 l / h |
| Typ generátoru | synchronní |
| Typ izolace | H |
| Bezpečnostní třída | IP23 |
| Výhoda | interval údržby - 500 provozních hodin |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Předehřev oleje | 715076 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 754017 |
| Přídavná palivová nádrž 720/1000 l | 718000/718010 |
| Systém doplňování paliva 720/1000 l | na vyžádání |
| ASCA 48 regulátor pro nabíjení baterie | 729323 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |
DIESELOVÝ GENERÁTOR RID 40 S-SERIES S
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | tichý |
| Objednací číslo Generátor | 713479 |
| Objednací číslo Generátor s ATS | 713480 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728311 |
| Nom. výstup COP (cos f = 0,8) | 40/32 kVA / kW |
| Max. Celkový proud | 58 A |
| Napětí | 230/400 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Rozměry | 1800x940x1310 mm |
| Hmotnost | 890 kg |
| Hladina akustického tlaku | 63 dB (A) |
| Kapacita nádrže | 230 l |
| Typ motoru | BF4M2011 Deutz |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulace rychlosti | mechanický |
| Palivo | diesel |
| Chladící systém | olej + vzduch |
| Přemístění | 3,1 l |
| Výkon motoru | 39,2 kW |
| Startér | 12 V |
| Typ oleje (doporučeno)RID-Deutz 10W40 | RID-Deutz 10W40 |
| Objem oleje v motoru | 13,5 l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 11,3 / 8,1 l / h |
| Typ generátoru | synchronní |
| Typ izolace | H |
| Bezpečnostní třída | IP23 |
| Výhoda | interval údržby - 500 provozních hodin |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Předehřev oleje | 715076 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 754015 |
| Přídavná palivová nádrž 720/1000 l | 718000/718010 |
| Systém doplňování paliva 720/1000 l | na vyžádání |
| Regulátor ASC 48 pro nabíjení baterie | 729323 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |
DIESELOVÝ GENERÁTOR RID 40 S-SERIES
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | otevřená smyčka |
| Objednací číslo Generátor | 713477 |
| Objednací číslo Generátor s ATS | 713478 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728311 |
| Nom. výstup COP (cos f = 0,8) | 40/32 kVA / kW |
| Max. Celkový proud | 58 A |
| Napětí | 230/400 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Rozměry | 1500x752x1185 mm |
| Hmotnost | 761 kg |
| Hladina akustického tlaku | 81 dB (A) |
| Kapacita nádrže | 150 l |
| Typ motoru | BF4M2011 Deutz |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulace rychlosti | mechanický |
| Palivo | diesel |
| Chladící systém | olej + vzduch |
| Přemístění | 3,1 l |
| Výkon motoru | 39,2 kW |
| Startér | 12 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID-Deutz 10W40 |
| Objem oleje v motoru | 13,5 l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 11,3 / 8,1 l / h |
| Typ generátoru | synchronní |
| Typ izolace | H |
| Bezpečnostní třída | IP23 |
| Výhoda | interval údržby - 500 provozních hodin |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Předehřev oleje | 715076 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 754015 |
| Přídavná palivová nádrž 720/1000 l | 718000/718010 |
| Systém doplňování paliva 720/1000 l | na vyžádání |
| Regulátor ASC 48 pro nabíjení baterie | 729323 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |
DIESELOVÝ GENERÁTOR RID 30 S-SERIES S
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | tichý |
| Objednací číslo Generátor | 713471 |
| Objednací číslo Generátor s ATS | 713472 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728308 |
| Nom. výstup COP (cos f = 0,8) | 30/24 kVA / kW |
| Max. Celkový proud | 43 A |
| Napětí | 230/400 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Rozměry | 1800x940x1310 mm |
| Hmotnost | 840 kg |
| Hladina akustického tlaku | 63 dB (A) |
| Kapacita nádrže | 230 l |
| Typ motoru | F4M2011 Deutz |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulace rychlosti | mechanický |
| Palivo | diesel |
| Chladící systém | olej + vzduch |
| Přemístění | 3,1 l |
| Výkon motoru | 29,4 kW |
| Startér | 12 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID-Deutz 10W40 |
| Objem oleje v motoru | 13,5 l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 8,0 / 5,8 l / h |
| Typ generátoru | synchronní |
| Typ izolace | H |
| Bezpečnostní třída | IP23 |
| Výhoda | interval údržby - 1000 provozních hodin |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Předehřev oleje | 715076 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 754015 |
| Přídavná palivová nádrž 720/1000 l | 718000/718010 |
| Systém doplňování paliva 720/1000 l | na vyžádání |
| Regulátor ASC 48 pro nabíjení baterie | 729323 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |
DIESELOVÝ GENERÁTOR RID 30 S-SERIES
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | otevřená smyčka |
| Objednací číslo Generátor | 713469 |
| Objednací číslo Generátor s ATS | 713470 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728308 |
| Nom. výstup COP (cos f = 0,8) | 30/24 kVA / kW |
| Max. Celkový proud | 43 A |
| Napětí | 230/400 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Rozměry | 1500x752x1160 mm |
| Hmotnost | 720 kg |
| Hladina akustického tlaku | 80,5 dB (A) |
| Kapacita nádrže | 150 l |
| Typ motoru | F4M2011 Deutz |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulace rychlosti | mechanický |
| Palivo | diesel |
| Chladící systém | olej + vzduch |
| Přemístění | 3,1 l |
| Výkon motoru | 29,4 kW |
| Startér | 12 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID-Deutz 10W40 |
| Objem oleje v motoru | 13,5 l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 8,0 / 5,8 l / h |
| Typ generátoru | synchronní |
| Typ izolace | H |
| Bezpečnostní třída | IP23 |
| Výhoda | interval údržby - 1000 provozních hodin |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Předehřev oleje | 715076 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 754015 |
| Přídavná palivová nádrž 720/1000 l | 718000/718010 |
| Systém doplňování paliva 720/1000 l | na vyžádání |
| ASCA 48 regulátor pro nabíjení baterie | 729323 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |