Dieselové generátor
DIESELOVÝ GENERÁTOR RID 40 C-SERIES S
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | tichý |
| Objednací číslo Generátor | 713794 |
| Objednací číslo Generátor s ATS | 713795 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728311 |
| Nom. výstup COP (cos f = 0,8) | 40/32 kVA / kW |
| Max. Celkový proud | 58 A |
| Napětí | 230/400 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Rozměry | 1800x940x1310 mm |
| Hmotnost | 900 kg |
| Hladina akustického tlaku | 63 dB (A) |
| Kapacita nádrže | 230 l |
| Typ motoru | F32SM1A Iveco |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulace rychlosti | mechanický |
| Palivo | diesel |
| Chladící systém | voda + vzduch |
| Přemístění | 3,2 l |
| Výkon motoru | 38,2 kW |
| Startér | 12 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID 15W40 |
| Objem oleje v motoru | 10,5 l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 10,6 / 9,0 l / h |
| Typ generátoru | synchronní |
| Typ izolace | H |
| Bezpečnostní třída | IP23 |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Předehřev oleje | 715076 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 754015 |
| Přídavná palivová nádrž 720/1000 l | 718000/718010 |
| Systém doplňování paliva 720/1000 l | na vyžádání |
| Regulátor ASC 48 pro nabíjení baterie | 729323 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |
DIESELOVÝ GENERÁTOR RID 40 C-SERIES
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | otevřená smyčka |
| Objednací číslo Generátor s ATS | 713793 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728311 |
| Nom. výstup COP (cos f = 0,8) | 40/32 kVA / kW |
| Max. Celkový proud | 58 A |
| Napětí | 230/400 A |
| Frekvence | 50 Hz |
| Rozměry | 1500x752x1262 mm |
| Hmotnost | 690 kg |
| Hladina akustického tlaku | 82 dB (A) |
| Kapacita nádrže | 150 l |
| Typ motoru | F32SM1A Iveco |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulace rychlosti | mechanický |
| Palivo | diesel |
| Chladící systém | voda + vzduch |
| Přemístění | 3,2 l |
| Výkon motoru | 38,2 Kw |
| Startér | 12 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID 15W40 |
| Objem oleje v motoru | 10,5 l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 10,6 / 9,0 l / h |
| Typ generátoru | synchronní |
| Typ izolace | H |
| Bezpečnostní třída | IP23 |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Předehřev oleje | 715076 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 754015 |
| Přídavná palivová nádrž 720/1000 l | 718000/718010 |
| Systém doplňování paliva 720/1000 l | na vyžádání |
| Regulátor ASC 48 pro nabíjení baterie | 729323 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |
DIESELOVÝ GENERÁTOR RID 30 C-SERIES S
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | tichý |
| Objednací číslo Generátor | 713790 |
| Objednací číslo Generátor s ATS | 713791 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728308 |
| Max. Celkový proud | 43 A |
| Napětí | 230/400 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Rozměry | 1800x940x1310 mm |
| Hmotnost | 790 kg |
| Hladina akustického tlaku | 63 dB (A) |
| Kapacita nádrže | 230 l |
| Typ motoru | 80313AM1P Iveco |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulace rychlosti | mechanický |
| Palivo | diesel |
| Chladící systém | voda + vzduch |
| Přemístění | 2,9 l |
| Výkon motoru | 28,7 kW |
| Startér | 12 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID 10W40 |
| Objem oleje v motoru | 8,8 l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 7,1 / 5,4 l / h |
| Typ generátoru | synchronní |
| Typ izolace | H |
| Bezpečnostní třída | IP23 |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Předehřev oleje | 715076 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 754015 |
| Přídavná palivová nádrž 720/1000 l | 718000/718010 |
| Systém doplňování paliva 720/1000 l | na vyžádání |
| ASCA 48 regulátor pro nabíjení baterie | 729323 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |
DIESELOVÝ GENERÁTOR RID 30 C-SERIES
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | otevřená smyčka |
| Objednací číslo Generátor | 713788 |
| Objednací číslo Generátor s ATS | 713789 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728308 |
| Nom. výstup COP (cos f = 0,8) | 30/24 kVA / kW |
| Max. Celkový proud | 43 A |
| Napětí | 230/400 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Rozměry | 1500x752x1160 mm |
| Hmotnost | 650 kg |
| Hladina akustického tlaku | 81 dB (A) |
| Kapacita nádrže | 150 l |
| Typ motoru | 80313AM1P Iveco |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulace rychlosti | mechanický |
| Palivo | diesel |
| Chladící systém | voda + vzduch |
| Přemístění | 2,9 l |
| Výkon motoru | 28,7 kW |
| Startér | 12 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID 10W40 |
| Objem oleje v motoru | 8,8 l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 7,1 / 5,4 l / h |
| Typ generátoru | synchronní |
| Typ izolace | H |
| Bezpečnostní třída | IP23 |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Předehřev oleje | 715076 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 754015 |
| Přídavná palivová nádrž 720/1000 l | 718000/718010 |
| Systém doplňování paliva 720/1000 l | na vyžádání |
| ASCA 48 regulátor pro nabíjení baterie | 729323 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |
DIESELOVÝ GENERÁTOR RID 750 B-SERIES S
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | tichý |
| Objednací číslo Generátor | 713743 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728321 |
| Nom. výstup COP (cos f = 0,8) | 750/600 kVA / kW |
| Max. celkový proud | 1083 A |
| Napětí | 230/400 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Rozměry | 5300x2450x2700 mm |
| Hmotnost | 10100 kg |
| Hladina akustického tlaku | 79 dB (A) |
| Objem palivové nádrže | 1265 l |
| Typ motoru | DP222LC Doosan |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulace rychlosti | elektrický |
| Palivo | diesel |
| Systém chlazení | voda + vzduch |
| Přemístění | 21,9 l |
| Výkon motoru | 657 kW |
| Startér | 24 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID 15W40 |
| Množství motorového oleje | 40 l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 161,0 / 119,1 l / h |
| Typ generátoru | synchronní |
| Typ izolace | H |
| Bezpečnostní třída | IP23 |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Ohřívač chladicí kapaliny | 715095 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 754007 |
| Přídavná palivová nádrž 720/1000 l | 718000/718010 |
| Systém doplňování paliva 720/1000 l | na vyžádání |
| Regulátor ASC 48 pro nabíjení baterie | 729323 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |