Dieselové generátor
DIESELOVÝ GENERÁTOR RID 750 B-SERIES
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | otevřená smyčka |
| Objednací číslo Generátor | 713742 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728321 |
| Nom. výstup COP (cos f = 0,8) | 750/600 kVA / kW |
| Max. celkový proud | 1083 A |
| Napětí | 230/400 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Rozměry | 4200x1800x2100 mm |
| Hmotnost | 7400 kg |
| Hladina akustického tlaku | 85 dB (A) |
| Objem palivové nádrže | 1500 l |
| Typ motoru | DP222LC Doosan |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulace rychlosti | elektrický |
| Palivo | diesel |
| Systém chlazení | voda + vzduch |
| Přemístění | 21,9 l |
| Výkon motoru | 657 kW |
| Startér | 24 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID 15W40 |
| Množství motorového oleje | 40 l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 161,0 / 119,1 l / h |
| Typ generátoru | synchronní |
| Typ izolace | H |
| Bezpečnostní třída | IP23 |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Ohřívač chladicí kapaliny | 715095 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 754007 |
| Přídavná palivová nádrž 720/1000 l | 718000/718010 |
| Systém doplňování paliva 720/1000 l | na vyžádání |
| Regulátor ASC 48 pro nabíjení baterie | 729323 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |
DIESELOVÝ GENERÁTOR RID 670 B-SERIES S
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | tichý |
| Objednací číslo Generátor | 713741 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728321 |
| Nom. výstup COP (cos f = 0,8) | 670/536 kVA / kW |
| Max. celkový proud | 968 A |
| Napětí | 230/400 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Rozměry | 4400x2140x2549 mm |
| Hmotnost | 7400 kg |
| Hladina akustického tlaku | 79 dB (A) |
| Objem palivové nádrže | 1000 l |
| Výkon motoru | 604 kW |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulace rychlosti | elektrický |
| Palivo | diesel |
| Chladící systém | voda + vzduch |
| Přemístění | 21,93 l |
| Startér | 24 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID 15W40 |
| Množství motorového oleje | 40 l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 147,1 / 109,2l / h |
| Typ generátoru | synchronní |
| Typ izolace | H |
| Bezpečnostní třída | IP23 |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Ohřívač chladicí kapaliny | 715095 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 754007 |
| Přídavná palivová nádrž 720/1000 l | 718000/718010 |
| Systém doplňování paliva 720/1000 l | na vyžádání |
| ASCA 48 regulátor pro nabíjení baterie | 729323 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |
DIESELOVÝ GENERÁTOR RID 670 B-SERIES
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | otevřená smyčka |
| otevřená smyčka | 713740 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728321 |
| 728321 | 670/536 kVA / kW |
| Max. celkový proud | 968 A |
| Napětí | 230/400 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Rozměry | 4100x1800x2100 mm |
| Hmotnost | 6100 kg |
| Hladina akustického tlaku | 85 dB (A) |
| Objem palivové nádrže | 1000 l |
| Výkon motoru | 604 kW |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulace rychlosti | elektrický |
| Palivo | diesel |
| Chladící systém | voda + vzduch |
| Přemístění | 21,93 l |
| Startér | 24 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID 15W40 |
| Množství motorového oleje | 40 l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 147,1 / 109,2 l / h |
| Typ generátoru | synchronní |
| Typ izolace | H |
| Bezpečnostní třída | IP23 |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Ohřívač chladicí kapaliny | 715095 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 754007 |
| Přídavná palivová nádrž 720/1000 l | 718000/718010 |
| Systém doplňování paliva 720/1000 l | na vyžádání |
| ASCA 48 regulátor pro nabíjení baterie | 729323 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |
DIESELOVÝ GENERÁTOR RID 550 B-SERIES S
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | tichý |
| Objednací číslo Generátor | 713751 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728319 |
| Nom výstup COP (cos f = 0,8) | 550/440 kVA / kW |
| Max. celkový proud | 795 A |
| Napětí | 230/400 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Rozměry | 4000x1940x2383 mm |
| Hmotnost | 77 dB (A) |
| Objem palivové nádrže | 1000 l |
| Motor-Typ | DP180LA DOOSAN |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulace rychlosti | elektrický |
| elektrický | diesel |
| Chladící systém | voda + vzduch |
| Přemístění | 18,3 l |
| Motor vypněte | 502 kW |
| Startér | 24 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID 15W40 |
| Množství motorového oleje | 34 l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 123,6 / 94,2 l / h |
| Typ generátoru | synchronní |
| Typ izolace | H |
| Bezpečnostní třída | IP23 |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Ohřívač chladicí kapaliny | 715115 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 754038 |
| Přídavná palivová nádrž 720/1000 l | 718000/718010 |
| Systém doplňování paliva 720/1000 l | na vyžádání |
| ASCA 48 regulátor pro nabíjení baterie | 729323 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |
DIESELOVÝ GENERÁTOR RID 550 B-SERIES
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | otevřená smyčka |
| Objednací číslo Generátor | 713750 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728319 |
| Nom výstup COP (cos f = 0,8) | 550/440 kVA / kW |
| Max. celkový proud | 795 A |
| Napětí | 230/400 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Rozměry | 3050x1420x2168 mm |
| Hmotnost | 3850 kg |
| Hladina akustického tlaku | 82 dB (A) |
| Objem palivové nádrže | 1000 l |
| Motor-Typ | DP180LA DOOSAN |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulace rychlosti | elektrický |
| Palivo | diesel |
| Chladící systém | voda + vzduch |
| Přemístění | 18,3 l |
| Motor vypněte | 502 kW |
| Startér | 24 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID 15W40 |
| Množství motorového oleje | 34 l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 123,6 / 94,2 l / h |
| Typ generátoru | synchronní |
| Typ izolace | H |
| Bezpečnostní třída | IP23 |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Ohřívač chladicí kapaliny | 715115 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 754038 |
| Přídavná palivová nádrž 720/1000 l | Přídavná palivová nádrž 720/1000 l |
| Systém doplňování paliva 720/1000 l | na vyžádání |
| ASCA 48 regulátor pro nabíjení baterie | 729323 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |