Dieselové generátor
DIESELOVÝ GENERÁTOR RID 500 B-SERIES S
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | tichý |
| Objednací číslo Generátor | 713717 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728319 |
| Nom. výstup COP (cos f = 0,8) | 500/400 kVA / kW |
| Max. Celkový proud | 723 A |
| Napětí | 230/400 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Rozměry | 4000x1940x2383 mm |
| Hmotnost | 4900 kg |
| Hladina akustického tlaku | 77 dB (A |
| Kapacita nádrže | 1000 l |
| Typ motoru | DP158LD Doosan |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulace rychlosti | elektrický |
| Palivo | diesel |
| Chlazení | voda + vzduch |
| Přemístění | 14,6 l |
| Výkon motoru | 464 kW |
| Startér | 12 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID 15W40 |
| Množství motorového oleje | 22 l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 115,1 / 83,4 l / h |
| Typ generátoru | synchronní |
| Typ izolace | H |
| Bezpečnostní třída | IP23 |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Ohřívač chladicí kapaliny | 715108 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 754030 |
| Přídavná palivová nádrž 720/1000 l | 718000/718010 |
| Systém doplňování paliva 720/1000 l | na vyžádání |
| ASCA 48 regulátor pro nabíjení baterie | 729323 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |
DIESELOVÝ GENERÁTOR RID 500 B-SERIES
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | otevřená smyčka |
| otevřená smyčka | 713716 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728319 |
| Nom. výstup COP (cos f = 0,8) | 500/400 kVA / kW |
| Max. Celkový proud | 723 A |
| Napětí | 230/400 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Rozměry | 3050x1420x2168 mm |
| Hmotnost | 3600 kg |
| Hladina akustického tlaku | 83 dB (A) |
| Kapacita nádrže | 1000 l |
| Typ motoru | DP158LD Doosan |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulace rychlosti | elektrický |
| Palivo | diesel |
| Chlazení | voda + vzduch |
| Přemístění | 14,6 l |
| Výkon motoru | 464 kW |
| Startér | 24 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID 15W40 |
| Množství motorového oleje | 22 l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 115,1 / 83,4 l / h |
| Typ generátoru | synchronní |
| Typ izolace | H |
| Bezpečnostní třída | IP23 |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Ohřívač chladicí kapaliny | 715108 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 754030 |
| Přídavná palivová nádrž 720/1000 l | 718000/718010 |
| Systém doplňování paliva 720/1000 l | na vyžádání |
| ASCA 48 regulátor pro nabíjení baterie | 729323 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |
DIESELOVÝ GENERÁTOR RID 450 B-SERIES S
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | tichý |
| Objednací číslo Generátor | 713715 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728319 |
| Nom. výstup COP (cos f = 0,8) | 454/363 kVA / kW |
| Max. celkový proud | 650 A |
| Napětí | 230/400 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Rozměry | 4000x1940x2383 mm |
| Hmotnost | 4550 kg |
| Hladina akustického tlaku | 69 dB (A) |
| Objem palivové nádrže | 1000 l |
| Typ motoru | DP158LC DOOSAN |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulace rychlosti | elektrický |
| Palivo | diesel |
| Chladící systém | voda + vzduch |
| Přemístění | 14,6 l |
| Výkon motoru | 408 kW |
| Startér | 24 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID 15W40 |
| Množství motorového oleje | 22 l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 99,6 / 72,9 l / h |
| Typ generátoru | synchronizovat |
| Typ izolace | H |
| Bezpečnostní třída | IP23 |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Ohřívač chladicí kapaliny | 715107 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 754029 |
| Přídavná palivová nádrž 720/1000 l | 718000/718010 |
| Systém doplňování paliva 720/1000 l | na vyžádání |
| ASCA 48 regulátor pro nabíjení baterie | 729323 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |
DIESELOVÝ GENERÁTOR RID 450 B-SERIES
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | otevřená smyčka |
| Objednací číslo Generátor | 713713 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728319 |
| Nom. výstup COP (cos f = 0,8) | 454/363 kVA / kW |
| Max. celkový proud | 650 A |
| Napětí | 230/400 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Rozměry | 3050x1420x2168mm |
| Hmotnost | 3400 kg |
| Hladina akustického tlaku | 82 dB (A) |
| Objem palivové nádrže | 1000 l |
| Typ motoru | DP158LC DOOSAN |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulace rychlosti | elektrické |
| Palivo | diesel |
| Chladící systém | voda + vzduch |
| Přemístění | 14,6 l |
| Výkon motoru | 408 kW |
| Startér | 24 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID 15W40 |
| Množství motorového oleje | 22 l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 99,6 / 72,9 l / h |
| Typ generátoru | synchronizovat |
| Typ izolace | H |
| Bezpečnostní třída | IP23 |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Ohřívač chladicí kapaliny | 715107 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 754029 |
| Přídavná palivová nádrž 720/1000 l | 718000/718010 |
| Systém doplňování paliva 720/1000 l | na vyžádání |
| ASCA 48 regulátor pro nabíjení baterie | 729323 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |
DIESELOVÝ GENERÁTOR RID 400 B-SERIES S
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Verze | tichý |
| Objednací číslo Generátor | 713712 |
| Objednací číslo Generátor externí ATS | 728318 |
| Nom. výstup COP (cos f = 0,8) | 400/320 kVA / kW |
| Max. celkový proud | 230/400 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Rozměry | 4000x1940x2383 mm |
| Hmotnost | 4370 kg |
| Hladina akustického tlaku | 70,9 dB (A) |
| Objem palivové nádrže | 1000 l |
| Typ motoru | P158LE DOOSAN |
| Rozsah otáček | 1500 ot / min |
| Regulace rychlosti | elektrický |
| Palivo | diesel |
| Chladící systém | voda + vzduch |
| Přemístění | 14,6 l |
| Výkon motoru | 363 kW |
| Startér | 24 V |
| Typ oleje (doporučeno) | RID 15W40 |
| Množství motorového oleje | 28l |
| Spotřeba paliva 100/75% | 89,3 / 65,1 l / h |
| Generátor typ | synchronní |
| Typ izolace | H |
| Bezpečnostní třída | IP23 |
| Vlastnosti | Data |
|---|---|
| Ohřívač chladicí kapaliny | 715106 |
| Palivový filtr / odlučovač vody | 754028 |
| Přídavná palivová nádrž 720/1000 l | 718000/718010 |
| Systém doplňování paliva 720/1000 l | na vyžádání |
| ASCA 48 regulátor pro nabíjení baterie | 729323 |
| Komunikační modem RID (DUAL SIM) | 729400 |
| RID Komunikační modem IP | 729500 |