10 kVA

PŘENOSNÉ GENERÁTORY
Pro soukromé i průmyslové použití
Typ: RH a RS
Palivo: Benzín
TOLERANCE
napětí a frekvence Generátory jsou dimenzovány v rozsahu napětí a frekvence stabilní (DIN 6280 / ISO 8528). Tolerance napětí mezi volnoběhem a plným zatížením je bez regulátoru napětí ± 10% podle DIN 6280 T.10 / ISO 8528 D.8. Pro zařízení s transformací sloučeniny ± 8% nebo ± 5% s regulátorem napětí.
BENZÍNOVÉ MOTORY HONDA A MOTORY BRIGGS & STRATTON VANGUARD
RID jsou přijatelné pro mobilní použití bez trvalé práce. Dvouválcové motory mají dlouhou životnost a jsou velmi spolehlivé a hospodárné díky spotřebě paliva, čímž dosahují výrazně nižších emisí.
SPOLEHLIVOST
Generátory RID byly vyrobeny zcela v souladu s mezinárodními předpisy.
PŘENOSNÝ GENERÁTOR RH 10001 E
| Popis | Technická data |
|---|---|
| Referenční číslo | 717160 |
| Typ generátoru | synchronní |
| Elektrický výkon (1 ~) cos φ 1 | 10 kVA |
| Napětí (1 ~) | 230 V |
| Max. Celkový proud (1 ~) | 43,5 A |
| Frekvence | 50 Hz |
| Bezpečnostní třída | IP23 |
| Typ motoru | Honda GX630 |
| Válec | 2 |
| Rozsah otáček | 3000 ot / min |
| Palivo | benzín 92/95 |
| Olej | AE 15W-40 |
| AE 15W-40 | 1,9 l |
| Výkon motoru | 14,2 kW |
| Chlazení | vzduch |
| Kapacita nádrže | 26 l |
| Ruční startér (H) / Elektro startér (E) | H / E |
| Spotřeba paliva 100% | 5,0 l / h |
| Hmotnost | 134 kg |
| Rozměry | 840 x 673 x 610 mm |
| Hladina akustického tlaku | 71 dB (A) |
Strana 2 z 2
- 1
- 2